DOPORUČUJEME

Facebook

Blog a recepty
  • 5. ročník Mikulovského gourmet festivalu

    Pozvánka na 5. ročník Mikulovského gourmet festivalu 6.–8. června 2014. GastroHome.cz a REGIONALL EXPRESS s.r.o. jsou výhradními dodavateli ovoce a zeleniny pro tento festival.

Newsletter
Registrujte se pro zasílání novinek!

O nás

KDO JSME?

Jsme tým nadšenců pro gastronomii, zdravý životní styl, kteří milují experimentování v kuchyni s orienatcí na veganské a raw specialitky, ale i tradiční produkty.

Přinášíme výjimečný gastro zážitek, nabitý zdravím.

Jídlo je pro nás životní vášní, cestou k vlastní seberealizaci. Chceme Vám předat to nejlepší co vzešlo z našich kuchyní, experimentů, inspirací z cest po světě, z našich silných osobních příběhů. 

Kromě vlastní výroby se specializujeme na rozvoz ovoce a zeleniny. Nabízíme ty nejvybranější kousky z běžných i na našem trhu běžně nedostupných surovin. Dle vašich chutí si u nás můžete nakombinovat svůj Gastro Box s nejlepším ovocem a zeleninou na českém trhu, kterou si sami dovážíme z celého světa. 

Naší prioritou je nejvyšší kvalita, našimi zákazníky ti nejnáročnější gurmáni.

CO DĚLÁME?

Vyrábíme zdravé veganské a raw pomazánky ze semínek a oříšků. Připravili jsme pro Vás jedinečnou nabídku obědových salátů a obědových polívek. Jako svačinu si můžete dopřát naše čerstvé 100% freshe. Sladkou tečku představují vybrané dezertíky slazené přírodními zdravými sladidly, takže můžete mlsat bez omezení a stále dělat něco pro své zdraví.

Poskytujeme vybrané vysokojakostní zboží od nejlepších lokálních i světových producentů. Suroviny do vašich domácností přivážíme ze všech koutů světa (Egypt, Jižní Afrika, Jižní Amerika, Belgie, Holandsko, aj.). Naším cílem je umožnit našim zákazníkům přístup ke kvalitnímu sortimentu ovoce a zeleniny, a to i takovému, který doposud nebyl na českém trhu dostupný.

PROČ TO DĚLÁME?

Jednoduše z přesvědčení, že vám můžeme nabídnout více.

Chceme Vám ukázat, že i zdravý životní styl, veganské speciality a výživově plnohodnotná strava může být dokonalým chuťovým zážitkem. Našim posláním je pečovat o Váš vyvážený jídelníček, naladit Vás na vlnu zdravého stravování a patřit tak k ikoně zdravého životního stylu v oblasti gastronomie.

Jedinečný chuťový zážitek, speciality, které nikdo jiný nevyrábí.

Naše ovoce a zelenina jsou pěstovány tradičními přírodními postupy, díky nimž si zachovávají výraznou chuť i vysoký obsah vitaminů. Navíc existuje mnoho druhů ovoce i zeleniny, které se na českém trhu neprodávají, ačkoli patří k neodmyslitelným surovinám v zahraničí.

Zahraniční speciality, které na českém trhu nejsou k dostání, dovážíme expres službou od prověřených zahraničních dodavatelů. Díky frekventovanému velkoobchodnímu rozvozu v Jihomoravském kraji máme přístup také k surovinám u lokálních pěstitelů. Proto vám můžeme nabídnout široký a 100% čerstvý sortiment zahraničního, exotického i tuzemského ovoce a zeleniny.

 

  • Přidat odkaz na:
  • facebook.com

S projektem Gastro Home spolupracují:

Nahoru