DOPORUČUJEME

Facebook

Blog a recepty
  • 5. ročník Mikulovského gourmet festivalu

    Pozvánka na 5. ročník Mikulovského gourmet festivalu 6.–8. června 2014. GastroHome.cz a REGIONALL EXPRESS s.r.o. jsou výhradními dodavateli ovoce a zeleniny pro tento festival.

Newsletter
Registrujte se pro zasílání novinek!

Velkoobchod

Společnost REGIONALL EXPRESS s.r.o. se zabývá velkoobchodem čerstvého ovoce, zeleniny, bylinek, hub, exotických plodů, lesních plodů i loupaných produktů. V sezóně se snažíme dodávat ovoce a zeleninu od českých farmářů. Ostatní sortiment pochází z vlastního přímého dovozu z Holandska, Itálie, Španělska, Německa a jiných zemí celého světa.

Mezi priority patří dodržet maximální čerstvost, kvalitu a přijatelnou cenu pro naše obchodní partnery a tím navázat dlouhodobou a spokojenou spolupráci pro obě strany.

Zaměřujeme se na zásobování restaurací, hotelů, freshových barů, jídelen, mateřských škol, školních jídelen a ostatních gastroprovozů denním rozvozem po celé střední a jížní Moravě (pondělé-pátek). Objednávky přijímám 24/7 tzn. pondělí - nedělí, 24 - hodiny denně. 

Pro bližší informace ohledně velkoobchodní spolupráce navštivte naše firemní stránky www.re-ex.cz, volejte: +420 778 031 013 nebo pište na objednavky@re-ex.cz.

 

  • Přidat odkaz na:
  • facebook.com

S projektem Gastro Home spolupracují:

Nahoru